Göksu, 1974 yılında İstanbul da kurulmuştur. Kuruluş amacı tekstil olan firmamız, 1998 yılında ambalaj sektörüne adım atmış ve Avrupa’nın en büyük extrusion kaplama firmalarından biri olan İspanyol Manreal S.A. firmasının Türkiye mümessili olmuştur. Tekstildeki mükemmel kalite anlayışından ambalaj konusunda da vazgeçmeyen firmamız, ithal ettiği PE kaplı kağıtlar ve Aluminyum folyolar ile sektörde söz sahibi olmuştur.

İthalatın yanına üretimi de ekleyen Göksu, yüksek kalitesi ile 5.000 m2 kapalı alanlı modern tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir. Sağlıklı ve güvenli ürünler üretmek, üretirken çevreye saygılı ve duyarlı olmak, üretim aşamalarında iş sağlığı ve güvenliği şartlarını yerine getirmek önemsediğimiz konuların başında gelmektedir.

Göksu, yaptığı yatırım neticesinde, kullandığı solventin % 30’luk kısmını tekrar kullanıma alarak, insana ve doğaya olan saygısını göstermektedir. Göksu, 2013 yılı başında, tek kullanımlık ıslak mendil, kişisel kozmetik ürünleri ve paketlenmiş medikal ürünler sektörüne de girmiş olup, özel markalı (private label) promosyon ve ikram ürünleri üretimi yapmaktadır.


Göksu'da üretilen ürünler ve verilen hizmetler; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000:2005 kalite güvence sistemleri altında sunulmaktadır.