Üretimimiz, gelişmiş teknolojik makineler ile, GMP (Good Manufacturing Practices) kurallarına uygun olarak hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Göksu, flekso baskı teknolojisi ile müşterilerinin 8 renge kadar olan baskı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Otomatik baskı izleme sistemi sayesinde baskı kalitesini yüksek tutulabilmektedir. Göksu, laminasyon ve dilimleme makineleri ile esnek ambalaj malzemesi üretiminde her türlü ihtiyaca cevap verir.

Firmamız, özel markalı (private label) promosyon ve ikram ürünleri olarak; tek kullanımlık ıslak mendil, tek kullanımlık kişisel kozmetik bakım ürünleri, tek kullanımlık toz ve sıvı gıda paketlemesi yapmaktadır. Bünyemizde; laminasyon makinaları, 8 renk flekso baskı makinaları, dilimleme makinaları, günlük 2 milyon adet kapasiteli tekli ıslak mendil ve kozmetik ürünleri paketleme tesisi, toz ve sıvı gıda dolum tesisi bulunmaktadır.

Üretimlerimiz, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı denetiminde Gıda ile temas eden ambalaj malzemeleri mevzuatına uygun olarak, ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı denetiminde Kozmetik mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Göksu da üretilen ürünler ve verilen hizmetler; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000:2005 kalite güvence sistemleri altında sunulmaktadır.